konsultacje facebook

Spotkania indywidualne są okazją do głębszego przyjrzenia się osobistej sytuacji, skonsultowania danego problemu, poszukania źródła trudności i zastanowienia się nad najlepszym rozwiązaniem. Przeznaczone są też dla tych osób, które chcą nawiązać głębszy kontakt ze sobą, które chciałyby lepiej zrozumieć siebie, mieć większy wpływ na swoje życie i żyć bardziej świadomie. Stanowią formę pomocy dla tych, którzy przeżywają trudności osobiste i poszukują wsparcia psychologicznego w kryzysowych momentach życia. Spotkania mogą przyjąć formę jednorazowej konsultacji lub dłuższej, systematycznej pracy terapeutycznej czy też rozwojowej.

 

Jeśli

- szukasz wsparcia emocjonalnego

- przeżywasz konflikty wewnętrzne

- nie radzisz sobie ze stresem

- przeżywasz kryzys emocjonalny lub duchowy

- cierpisz na depresję, lęki

- przeżywasz trudności partnerskie lub rodzinne

- chcesz zrozumieć siebie i żyć bardziej świadomie

- chcesz skonsultować wybrany przez siebie problem

- chcesz zrozumieć proces wewnętrznej zmiany i rozwoju

 

Zapraszam na sesje indywidualne:

- wsparcie psychologiczne

- sesje rozwojowe

- trening relaksacyjny

- mediacje partnerskie

- terapia traumy

- ustawienia rodzinne

 

Czego możesz spodziewać się po sesji?

W trakcie jednorazowej konsultacji otrzymasz doraźne wsparcie emocjonalne, dowiesz się o możliwościach i sposobach poradzenia sobie z bieżącymi trudnościami, zyskasz większy wgląd w sytuację w której się znajdujesz.

Kilka spotkań wystarczy, aby nabyć nowych umiejętności radzenia sobie z daną sytuacją, aby popracować nad wybranym aspektem funkcjonowania czy też osiągnąć stabilizację emocjonalną w sytuacji kryzysowej.

Dłuższa i systematyczna terapia umożliwia trwałą transformację wzorców, zwiększenie świadomości siebie, daje przestrzeń na zmianę, która zazwyczaj przejawia się we wszystkich obszarach życia.

Jak wyglądają sesje?

W swojej praktyce stosuję różne metody terapeutyczne i rozwojowe, które dostosowuję do indywidualnych potrzeb klientów. Dlatego każda sesja jest inna. 

Dla osób w kryzysie oferuję przestrzeń, w której mogą bezpiecznie przeżyć trudne emocje i uwolnić się od nagromadzonego napięcia. Kryzys emocjonalny jest momentem szczególnym, gdyż osoba w kryzysie jest bardzo wrażliwa i podatna na zranienia. W takim momencie celem moich oddziaływań jest stworzenie takich warunków, w których klient może bezpiecznie doświadczyć tego, z czym się boryka, może odbudować bazowe poczucie bezpieczeństwa i zaufania. 

Oferuję również sesje dla osób, które doświadczają silnych reakcji emocjonalnych, stresowych, psychosomatycznych na skutek trudnych wydarzeń życiowych, wydarzeń traumatycznych, np. lęk przed przejściem przez ulicę po wypadku samochodowymi. Sesje skierowanę sa też dla osób, które rozpoznają u siebie powtarzające się wzorce zachowań o bliżej nieokreślonej przyczynie  - np. stres odczuwany w towarzystwie danej osoby czy w danej konkretnej sytuacji (np. stres egzaminacyjny,  lęk przed wysokością). W tego rodzaju trudnościach korzystam z technik pracy z traumą, dzięki którym pomagam klientowi w dotarciu do źródła problemu oraz w uwolnieniu dyskomfortu na poziomie psychicznym i fizycznym.

Kolejną grupą osób do której kieruję swoje działania są te osoby, które odczuwają potrzebę przemiany na głębszym poziomie - przemiany, która dotyka całości osoby. W praktyce jest to wejrzenie w te obszary życia, w których osoba nie czuje spełnienia, jest to praca z tymi aspekty siebie, które są nierozpoznane i zakryte. Celem sesji w tym wypadku jest głębsze zrozumienie siebie, uwolnienie się od wewnętrznych ograniczeń, odnalezienie wewnętrznej siły, pełni i wolności. Czasami katalizatorem zmiany w tym procesie jest rozmowa, innym razem proponuję klientowi rozmaite doświadczenia, które wspierają proces zmiany.

 

 

Miejsce:

Spotkania odbywają się w Szczecinie - ul. Jelenia 6 (Prawobrzeże) lub ul. Kresowa 9 (Warszewo)

Istnieje możliwość konsultacji w Świnoujściu (poza okresem wakacyjnymj) lub online na skypie. 

 

Aby umówić się ze mną na spotkanie proszę o kontakt mailowy lub telefoniczny. Możecie Państwo również skorzystać z kalendarza online.

W razie jakichkolwiek pytań dotyczących sesji zapraszam do kontaktu.

 

Cennik:

konsultacja indywidualna:

pierwsze spotkanie  - 220 zł

kolejne spotkanie - 200 zł

konsultacja dla dzieci/młodzieży:

- pierwsze spotkanie z rodzicem i dzieckiem - 220 zł

- kolejne spotkanie z dzieckiem -180 zł

konsultacja dla pary:

pierwsze spotkanie 260 zł

kolejne spotkanie 240 zł

 

 

  

 

Zapraszam serdecznie!