opinie klientów facebook

 
 

Od dłuższego czasu żyłam już obok siebie. Wydarzenie sprzed kilku lat sprawiło, że zapomniałam jak to jest być sobie tak po prostu zadowolonym z siebie i mieć choćby miminalną świadomość własnego ciała. Łatwiej było zapomnieć o tym jak ono wygląda i że w ogóle jest. Wczorajsze warsztaty zmieniły wiele. Wiem, że to dopiero początek, ale powrót do siebie, choćby na krótko, był czymś niesamowitym.  Wyszłam stamtąd znowu szczęśliwa – chociaż jeszcze trzy godziny wcześniej nie pamiętałam jak to jest.

Nie umiem znaleźć ani jednej pejoratywnej rzeczy we wczorajszym wieczorze. Od samego początku zajęciom towarzyszyła niezwykła atmosfera. Może to zasługa kameralnej grupy, może osobowości prowadzącej. Ciepła, rozumiejąca i słysząca – nie słuchająca tylko właśnie słysząca. I ten głos, który nawet człowieka w wielkiej złości umiałaby uspokoić i zatrzymać. Brak mi słów, żeby wypowiedzieć jak jestem jej wdzięczna za wszystko, co wczoraj dostałam i przeżyłam. Myślę, że było to jedno z ważniejszych doświadczeń w moim dotychczasowym życiu.

Joanna

***

Atmosfera na spotkaniach bardzo ciepła, stwarzająca łatwość i chęć mówienia o wszystkim, co doskwiera duszy i ciału, pełen szacunek i komfort psychiczny podczas indywidualnych sesji, otwarcie i 100% zaangżowania ze strony prowadzącej sesje, wrażenia jak podczas rozmowy z przyjaciółką, której można powiedzieć o wszystkim i otrzyma się pomoc, metody pracy na sesjach bardzo ciekawe i owocne dla osoby potrzebującej wsparcia i energetycznego bodźca, człowiek odchodzi z poczuciem dużo mniejszego balastu psychicznego i wie, że w razie potrzeby zawsze może tu wrócić.

Warsztaty w grupach to ciekawa, głęboka praca w atmosferze wzajemnego szacunku wszystkich uczestników, razem płaczemy i razem śmiejemy się, trochę magiczne, tajemnicze, nowe doznania na poziomie poznawania siebie. Czekam na kolejne warsztaty.

Asia

***

Pani Joanna jest rewelacyjnym specjalistą, stosuję metody które naprawdę działają:) Pracuję nad sobą juz rok czasu i widzę ogromne, fantastyczne efekty :D To nie jest dla niej tylko praca, ona naprawdę chcę pomóc. W 100% polecam !!!!!

Kasia

***

Kiedy przygnieciona przeszłością straciłam siłę by żyć, los na mojej drodze postawił Panią Joannę - Cudowną Osobę!

Dzieki ogromnemu zaangażowaniu, cierpliwości i pracy opartej na dużej wiedzy merytorycznej i praktycznej; Pani Joasia postawiła mnie na nogi.

Dzięki terapii odzyskałam wiarę w siebie, siłę i chęć życia.

Pani Joanna to czarodziejka poranionej duszy :)

Polecam kontakt z Panią Joanną wszystkim, którzy do tej pory nie odnaleźli siebie po terapiach psychologicznych jak i tym, którzy jeszcze z nich nie korzystali - NAPRAWDĘ WARTO!

Anna

***

Mam 10 lat, uczęszczam do Pani psycholog Joanny od 4 miesięcy. Pani Joasia pomaga mi w zrozumieniu mojego wielkiego problemu. Bardzo lubię chodzić do Pani Joasi z wielu przyczyn ale najbardziej dla tego bo Pani ma fajne ćwiczenia i jest miła.

Grześ

Jestem mamą 10-letniego chłopca, który od 4-ech miesięcy uczęszcza do Pani psycholog Joanny. Rozmowa z psychologiem pomogła mojemu dziecku na nowo się otworzyć, po traumatycznym przeżyciu, które przydarzyło mu się, gdy miał 8 lat. Syn był wtedy bardzo zamknięty, nieufny oraz stawał się agresywny. Teraz potrafi rozmawiać o swoich odczuciach i jest bardzo pogodny. Moim zdaniem bez pomocy Pani Joanny Syn nie potrafiłby poradzić sobie z samym sobą i problemem który dotknął właśnie jego.

mama Grzesia

***

Uczęszczam do pani Joanny odparu miesięcy i jestem bardzo pozytywnie i optymistycznie nastawiona do dalszego leczenia, mam do pani Joanny 100 procentowe zaufanie i wiem, że z całego serca chce pomóc i zrozumieć problem pacjenta. Bardzo interesujący sposób psychoterapii który mnie uspokaja i pozwala zrozumieć problem, który jest we mnie, wiem że jeszcze długa droga przede mną ale z całą pewnością mogę polecić panią Joannę i całkowicie jej zaufać. POLECAM !! :)

Iwona

***

Zaczęłam terapię ponieważ czułam, że mimo wsparcia ze strony rodziny i przyjaciół nie mogę sobie poradzić z emocjami. Tkwiłam długo w relacji, która mnie unieszczęśliwiała. W końcu postanowiłam zawalczyć o swoje szczęście i odeszłam od męża, ale razem ze zmianą miejsca zamieszkania potrzebowałam również odzyskać utracone poczucie wartości, chęć do życia i poczucie bezpieczeństwa. Poruszałam się wśród swoich uczuć po omacku, kiedy już wydawało mi się, że całkowicie się odcięłam od przeszłości - nadchodziły ciężkie dni. Pani Psycholog pokazała mi drogę do spokoju oraz nauczyła nazywać i rozpoznawać swoje potrzeby. Na spotkaniach znalazłam ukojenie i fachową pomoc, za którą bardzo dziękuję. Dodam tylko, że są przeciwnicy i zwolennicy chodzenia na psychoterapię. Przeciwnicy mówią, że życie to nie choroba, że trzeba iść do przodu i pokonywać przeszkody/problemy, że to nas jako ludzi wzmacnia i co może pomóc w tym obca osoba? Moim zdaniem to właśnie terapia była dla mnie narzędziem, które pozwoliło przejść przez złe chwile, a także bardziej poznać siebie i dzięki niej czuję się w swoim życiu dobrze.

M.K.

***